Hüpoteek:

KUIDAS SAADA TÄNA OMA KODU OMANIKUKS!

Avasta meie laia valikut paindlikke ja soodsaid hüpoteegilahendusi ning leia endale sobivaim kodulaen juba täna.

Pikem tagasimakse periood

Hüpoteegi tagasimakse periood on tavaliselt pikem kui teiste laenude puhul, mis võimaldab sul kohandada oma igakuised maksed vastavalt oma eelarvele.

Suurem kinnisvara

Hüpoteek annab sulle võimaluse soetada suurem ja paremate omadustega kinnisvara, mida sa tavaliselt kohe ei suudaks osta.

Madalam intressimäär

Hüpoteegi intressimäär on tavaliselt madalam kui teiste laenude puhul, mis tähendab, et sa maksad vähem intressi laenatud raha pealt.

HÜPOTEEK

— mis see on?

Hüpoteek on vara (tavaliselt kinnisvara) tagatisel antud laen, mis tähendab, et kui laen ei ole tagasi makstud vastavalt kokkuleppele, võib laenuandja vara müüa ja saada müügist saadud raha ulatuses tagasi oma nõude.

Hüpoteegi tagatiseks olev vara jääb laenu tagasimaksmiseni laenuandja omandusse ning seda saab müüa ainult laenuandja nõusolekul. Hüpoteegiga tagatud laenud on tavaliselt suuremad ja pikema tähtajaga kui teised laenuliigid ning sellel on tavaliselt madalam intressimäär kui teistel laenudel, kuna laenuandja on kaitstud tagatise kaudu.

HüpoteekLAENUD

Säästmis- ja investeerimisvõimalus.

Hüpoteek võimaldab sul soetada oma kodu, mis on ka investeering tulevikku ning samal ajal võid sa säästa raha, mida muidu kulutaksid üürimisele.

Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen on finantsinstrument, mis võimaldab laenata raha kinnisvara, nagu maja või korteri ostuks, kasutades selleks laenu tagatisena just seda kinnisvara.

Kodulaen

Kodulaen on finantsteenuse vorm, mille abil saavad eraisikud pangast või muust laenuandjast rahalist toetust oma kodu soetamiseks, selle ehituseks või ümberehituseks.

Eluasemelaen

Eluasemelaen on pangast või muust finantsasutusest võetav laen eluaseme ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks.

25 +

Years of Experience

1,250 +

Projects Completed

45 +

Awwards Winning

35 +

Professional Team

HÜPOTEEKLAENUD:

Leia sobivaim lahendus
oma kinnisvara soetamiseks!

Tutvu meie laia valikuga erinevate hüpoteeklaenude võimaluste osas ning leia endale sobivaim laenupakkumine oma kinnisvara soetamiseks juba täna!

Noore pere laen

Fast Service


Design and Build


24/7 Support


1 Month Maintenance

Per Month

Kinnisvaralaen

Fast Service


Design and Build


24/7 Support


1 Month Maintenance

Per Month

Hüpoteekide uudised

Kasulikud ja olulised uudised hüpoteekide kohta

See jaotis sisaldab kõige uuemat ja olulist teavet hüpoteeklaenude kohta, aidates teil teha teadlikke otsuseid oma kodulaenu valikutes.

Saa soodne laenupakkumine kinnisvara ostuks!

Me jälgime alati kõiki turupakkumisi ja püüame pakkuda võimalikult soodsat ja kättesaadavat lahendust. Tutvuge pakkumisega lähemalt.